Hakkımızda

Turk Fatura, Gelirler İdaresi Başkanlığından Lisanslı olan sayılı e-Dönüşüm Entegratörleri arasında yer almaktadır. Turk Fatura, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-SMM ve e-Bilet uygulamalarında GİB tarafından yetkilendirilmiş özel entegratördür. TURK FATURA ismi ile tescillenmiş programımız, dijital dönüşüm süreçlerinizi hızlandırıp, zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. 100’den fazla mühendisten oluşan Ar-ge ekibimiz ve kendi bünyemizde bulunan çağrı merkezi yapımızla 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm e-Dönüşüm çözümlerimizde e-imza ve KEP adresi hizmetleri de tam entegre olarak sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan Finans ve Muhasebe yazılımları kapsamındaki TURK MUHASEBE ve TURK HESAP çözümlerimizi ayrıca kullanabileceğiniz gibi, piyasada bulunan diğer tüm muhasebe programları ile de tam entegre olarak çalışmaktayız. Öte yandan Turk Fatura, yurt içi ve yurt dışında SAP, MICROSOFT ve ORACLE çözüm ortağı olup, bu ERP sistemleri ile de tamamen entegre bir şekilde çalışmaktadır ve ayrıca danışmanlıklarını da yapmaktadır.

Turk Fatura, e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-SMM, e-Bilet dönüşüm hizmetlerinin öncüsü olarak güçlü sermaye yapısı, alanında uzman kadrosu, yüksek güvenlikli, sürekliliğe ve kalite standartlarına dayanan, yasal uygulamalara uygun faaliyetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. 50.000’den fazla tekil mükellef müşteri sayısı ile Gelirler İdaresi Başkanlığından Lisanslı En Fazla Müşteriye sahip özel entegratördür. Teknik çalışmalarımızla sektörün lideri ve öncüsü olarak uzmanlığımızla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.