Hakkımızda

ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş., Gelirler İdaresi Başkanlığından Lisanslı olan sayılı e-Dönüşüm Entegratörleri arasında yer almaktadır. ARD Grup Holding A.Ş. bünyesindeki öncü firmalar arasında yer alan ve 2011 yılından itibaren Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde ARGE yazılımları, sistem entegratörlüğü ve bulut hizmetleri veren ARD BİLİŞİM, yurt dışında San Francisco, Londra, Dubai ve Bahreyn ofisleri ile 3 kıtada faaliyet göstermektedir.

ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş., Borsa İstanbul’da “ARDYZ” işlem koduyla Yıldız Pazarda işlem görmekte olup BIST 100 listesindeki sayılı teknoloji firmalarından birisidir.

ARD Bilişim, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-SMM ve e-Bilet uygulamalarında GİB tarafından yetkilendirilmiş özel entegratördür. TURK FATURA ismi ile tescillenmiş programımız, dijital dönüşüm süreçlerinizi hızlandırıp, zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. 100’den fazla mühendisten oluşan Ar-ge ekibimiz ve kendi bünyemizde bulunan çağrı merkezi yapımızla 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm e-Dönüşüm çözümlerimizde e-imza ve KEP adresi hizmetleri de tam entegre olarak sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan Finans ve Muhasebe yazılımları kapsamındaki TURK MUHASEBE ve TURK HESAP çözümlerimizi ayrıca kullanabileceğiniz gibi, piyasada bulunan diğer tüm muhasebe programları ile de tam entegre olarak çalışmaktayız. Öte yandan ARD BİLİŞİM, yurt içi ve yurt dışında SAP, MICROSOFT ve ORACLE çözüm ortağı olup, bu ERP sistemleri ile de tamamen entegre bir şekilde çalışmaktadır ve ayrıca danışmanlıklarını da yapmaktadır.

 

ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş., e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-SMM, e-Bilet dönüşüm hizmetlerinin öncüsü olarak güçlü sermaye yapısı, alanında uzman kadrosu, yüksek güvenlikli, sürekliliğe ve kalite standartlarına dayanan, yasal uygulamalara uygun faaliyetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. 50.000’den fazla tekil mükellef müşteri sayısı ile Gelirler İdaresi Başkanlığından Lisanslı En Fazla Müşteriye sahip özel entegratördür. Teknik çalışmalarımızla sektörün lideri ve öncüsü olarak uzmanlığımızla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.